KONST / Litografier / Affisch 6307311

nr 630 7311

Affisch

Osignerad, Ulf Lundell, 65x45

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 22 mars 2010
kl 19:55:04

18/3 10:39:21 1      Vinnande bud
22/3 19:13:13 2      150 kr